Prvi u Srbiji: SAVREMENI INTELLIGENT SCHOOL BUS

Učenici Savremene gimnazije voze se u prvom Intelligent School Busu u Srbiji, prepoznatljive žute boje i sa obeležjima škole! Na izlete, časove fizičkog, u pozorište, na izložbe, koncerte i na različite školske i vannastavne aktivnosti, učenici idu najsavremenije opremljenim školskim autobusom, u kome je sve podređeno njihovoj bezbednosti, udobnosti i edukaciji.

Vrhunski komfor

Udobnost i zdravlje učenika, ne samo u školi, već i van nje, predstavlja jedan od najznačajnijih principa kojim smo se vodili prilikom izbora i uređenja školskog autobusa. Zato u njemu imaju sve pogodnosti za udobnu vožnju, uključujući opcije za podešavanje klime, svetla na podu i krovu, stočiće na koje mogu da odlože svoje stvari i brojne druge mogućnosti.

Prirodno LED osvetljenje za potpun ugođaj

Za prirodno i zdravo osvetljenje autobusa, ali i vrhunski vizuelni doživljaj, u Intelligent School Busu ugrađena je LED rasveta. Pored vizuelne privlačnosti, korišćenje LED osvetljenja omogućava smanjenu potrošnju energije, što je u skladu sa ekološkim principima koje Savremena gimnazija promoviše.

Kvalitet zvuka na najvišem nivou

Kako bi naši učenici podjednako mogli da čuju obaveštenja, priloge koji se emituju na displeju ili uživaju u drugom multimedijalnom sadržaju, ozvučenje je ravnomerno raspoređeno po čitavom autobusu. Na ovaj način, ozvučenje School Busa pruža svim putnicima podjednako dobar doživljaj zvuka.

Besplatan Wi-Fi

U našem savremenom autobusu učenici uvek imaju besplatan Wi-Fi, tako da, kada god žele, mogu da koriste različite aplikacije na svojim iPad uređajima i telefonima, kao i da prelaze materijale sa predavanja i upotpunjavaju svoja znanja pomoću platforme za učenje na daljinu.

USB punjači za uvek pune baterije

Učenici Savremene gimnazije mogu da napune svoje mobilne telefone i iPad uređaje pomoću USB punjača, koji se nalaze na svakom sedištu. Tako su njihovi tableti uvek spremni za praćenje nastave, logovanje na platformu za pomoć u učenju, i komunikaciju sa profesorima i školskim drugarima, a mobilni telefoni dostupni.

Displej za edukativne sadržaje

Zahvaljujući velikom displeju u centralnom delu autobusa, učenici i profesori Savremene gimnazije mogu da gledaju različite zanimljive, korisne i edukativne sadržaje. Na taj način mogu ne samo da prekrate putovanje sa jedne lokacije na drugu, već i da održavaju interesantne časove u pokretu i iskoriste svaki trenutak za saznavanje novih stvari.

Zabavan i praktičan TV – Apple TV

Jedan od najsavremenijih uređaja današnjice Apple TV omogućava gledanje multimedijalnog sadržaja sa više popularnih platformi kao što su YouTube, Flickr, iTunes. Učenici mogu još i povezati svoje iPade ili računare i njihovom sadržaju pristupiti preko Apple TV-a, i uvek imaju dostupan sadržaj sa interneta, platformi za učenje i drugih izvora.

Mikrofon – da svi čuju sve

Tokom vožnje autobusom, profesori se obraćaju učenicima pomoću mikrofona. Tako svi mogu da čuju važne informacije o tome gde idu i aktivnostima koje im predstoje, ili zanimljivosti o mestu koje obilaze.

DVD – pravi izbor za duža putovanja

Tokom izleta i dužih putovanja, DVD uređaj pruža idealno rešenje za zabavu, ali i edukaciju učenika tokom puta. Neizostavan je dodatak displeju u autobusu i omogućava emitovanje različitog multimedijalnog sadržaja kao što su filmovi, emisije i obrazovni video-prilozi.

Vrhunski komfor

Prirodno LED osvetljenje za potpun ugođaj

Kvalitet zvuka na najvišem nivou

Besplatan Wi-Fi

USB punjači za uvek pune baterije

Displej za edukativne sadržaje

Zabavan i praktičan TV – Apple TV

Mikrofon – da svi čuju sve

DVD – pravi izbor za duža putovanja

BEZBEDAN, UDOBAN I PUN ZANIMLJIVIH SADRŽAJA

Savremeni Intelligent School Bus ima kapacitet od 23 mesta, klimatizovan je i izuzetno dobro tehnološki opremljen različitim gedžetima, koji vožnju čine još zanimljivijom i omogućavaju održavanje nastave u pokretu. Učenici u njemu mogu da koriste USB punjače, gledaju videe i edukativne sadržaje na velikom displeju i Apple TV-u, koriste besplatan Wi-Fi i prate predavanja pomoću mikrofona i naprednog ozvučenja.

Poseban akcenat u školskom autobusu stavljen je na bezbednost učenika, budući da je u Savremenoj gimnaziji to jedan od imperativa, kao i u svim zemljama u kojima postoji praksa da učenike prevozi školski autobus.

Ponosni smo što imamo prvi pametan autobus u zemlji: bezbedan, inovativan, udoban, tehnološki opremljen i savremen!

POĐITE SA SAVREMENOM U INTELLIGENT AVANTURU!

Budite među prvima koji će se provozati najsavremenijim Intelligent School Busom u Srbiji! U njemu ćete pratiti interaktivna predavanja i edukativne treninge na različite teme.

Upotpunite svoju savremenu avanturu posetom Savremenoj gimnaziji i obilaskom jedinstvene Intelligent Classroom u kojoj ćete isprobati još mnogo tehnoloških rešenja u službi obrazovanja: smart tablu, interaktivni sto, iPad uređaje, brojne edukativne aplikacije...

Popunite prijavu i pozvaće vas savetnik za nastavu iz Savremene gimnazije, kako bi vas obavestio kada se naredna edukativna vožnja održava. Broj mesta u Intelligent School Busu je ograničen. Zato požurite i osigurajte svoje mesto na vreme!

IZNAJMITE INTELLIGENT SCHOOL BUS

Iznajmite Intelligent School Bus za potrebe svoje škole, kluba ili kompanije, i doživite nezaboravno iskustvo vožnje
savremenim školskim autobusom.

Krenite u obilazak prestonice, izlete na obodima grada ili putujte po čitavoj Srbiji savremenim školskim autobusom. Istovremeno ćete uživati u komforu, tehnologiji i predelima oko vas.

Iznajmite Intelligent School Bus »