Savremena gimnazija slavi
Rođendan!

Samo za vas čije dete u septembru kreće u srednju školu pripremili smo posebnu rođendansku ponudu:

Ako se prijavite do 24. maja, obezbedićete svom detetu prestižno Kembridž školovanje kakvo nude samo najpoznatije svetske škole, za samo 161 evro mesečno.

Ne propustite priliku da upišete dete u najsavremeniju Kembridž gimnaziju u Srbiji i regionu!

Prijavite se »

Kembridž obrazovanje je sada dostupno i vašoj porodici

Iznos koji biste izdvajali za vrhunsko školovanje svog deteta u elitnoj Kembridž dvojezičnoj gimnaziji je sada manji od rate za automobil ili letovanje, a o nekim još krupnijim izdacima da i ne govorimo.

Vama, kao odgovornom roditelju koji je svestan značaja kvalitetnog obrazovanja, nema potrebe da posebno ističemo koliko je važna odluka u kojoj školi će vaše dete nastaviti školovanje. Neka to bude Savremena gimnazija!

Zašto da izaberete baš Savremenu gimnaziju?

Nagrađujemo najbolje!

Ako se prijave do 1. juna, sve vrednice, genijalci, vukovci, uspešni sportisti, umetničke duše, ali i svi drugi talentovani i nadareni učenici koji sada završavaju 8. razred mogu da dobiju neki od pet podstreka za najbolje i tako ostvare popust na školarinu do 50 i do 100 posto.

Iskoristite najpovoljnije cene upisa
samo tokom trajanja rođendanske akcije

Obezbedite svom detetu najkvalitetnije školovanje koje će odrediti njegovu budućnost!
Iskoristite do 40% popusta na upis u Savremenu.

Otvori pop-up