Da li ste spremni da se priključite timu koji pomera granice savremenog obrazovanja?

Vi ste profesor koji je posvećen svojim učenicima i nastavi, volite svoj posao i imate želju da napredujete? Tim Savremene gimnazije je u potrazi baš za osobama kao što ste Vi.

profesor posvećen učenicima

Naša škola nije kao ostale. Izdvajamo se po tome što od svojih učenika stvaramo građane sveta, koji će svojim znanjem, idejama i ponašanjem biti uzor novim generacijama. Ova misija zahteva predanost, motivaciju i spremnost na izazove, a nova energija uvek osveži uigran tim kao što je naš. Zato Vas pozivamo da nam se priključite.

Ako i Vi delite ove vrednosti, sa nestrpljenjem očekujemo Vašu prijavu!

Zapošljavamo samo najbolje

U Savremenoj gimnaziji zaposleni su samo najbolji profesori koji su svoju karijeru posvetili podučavanju. Oni su otvoreni za promene i novine u edukaciji i tehnologiji, a rad sa srednjoškolcima ih inspiriše i stvara pozitivnu atmosferu.

Za njih su obezbeđena profesionalna usavršavanja u okviru najnaprednijih obrazovnih institucija za nastavnike. Na taj način i profesori napreduju i nadograđuju veštine u skladu sa svojim interesovanjima, talentima i potrebama.

Kako će izgledati Vaš radni dan?

• radićete u inspirativnom okruženjuinspirativno okruženje
  • koristićete najsavremeniju tehnologiju u nastavi;
  • imaćete slobodu da kreirate interesantne i interaktivne časove;
  • radićete u timu sa najvećim profesionalcima u oblasti edukacije koji čine pedagošku elitu;
  • imaćete slobodu da osmišljavate projekte i druge nastavne i vannastavne aktivnosti;
  • imaćete priliku da se usavršavate i stičete nove relevantne sertifikate i diplome.

Šta očekujemo od Vas?

• da izvodite obaveznu nastavu prema ugovorenom fondu i usvojenom rasporedu časova;
  • da obavljate popravni, razredni i druge ispite u skladu sa odlukama Nastavničkog veća;
  • da iskazujete svoju kreativnost u neposrednom radu sa učenicima, izbornoj nastavi i drugim oblicima obrazovno-vaspitnog rada;
  • da pripremate i planirate nastavu prema nacionalnom ili Kembridž planu i programu;
  • da obavljate ostale poslove interakcije i unapređivanja nastave u skladu sa odlukom direktora.

Šta je potrebno da biste postali deo našeg tima?

• postanite deo našeg timada posedujete najmanje VII-1 stepen stručne spreme (master ili ekvivalent) odgovarajućeg smera;
  • da imate napredna znanja o upotrebi informacionih tehnologija u učionici;
  • strpljenje, energičnost, komunikativnost i posvećenost poslu;
  • otvorenost ka usvajanju savremenih metodičkih pristupa;
  • psihička, fizička i zdravstvena sposobnost, kao i motivisanost za rad sa decom.
  • poželjno poznavanje engleskog jezika na najmanje B2+ nivou CEFR;

Kako da se prijavite?

Da biste se prijavili, molimo Vas da nam pošaljete sledeća dokumenta u prilogu prijave u nastavku:

• CV;
  • motivaciono pismo;
  • skenirana diploma o stečenoj stručnoj spremi;
  • pismo preporuke, nagrade, pohvale i slični dokumenti (ukoliko su dostupni).

Trenutno otvorene pozicije:

PROFESOR/KA FIZIKE

PROFESOR/KA MATEMATIKE

PROFESOR/KA INFORMATIKE

Molimo Vas da prijave za posao šaljete putem formulara u predviđenom roku. Zakasnele prijave neće biti uzete u razmatranje.

Ime i prezime

Imejl

Broj telefona

Pozicija za koju konkurišete

Poruka

Priložite svoj CV u PDF formatu.

Priložite diplomu o stečenoj stručnoj spremi u PDF ili JPG formatu.

Priložite pisma preporuka, nagrade, pohvale i slične dokumente u PDF ili JPG formatu.

Unesite kod da biste poslali prijavu.

CAMBRIDGE INTERNATIONAL PROGRAM

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!