Ko je ko u Savremenoj gimnaziji?

U našoj školi postoji tim ljudi koji se brine da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa ljudima koji vam mogu pomoći, dozvolite nam da vam predstavimo naš vannastavni tim.

Ana Marjanović – koordinatorka saradnje sa učenicima

Sva svoja pitanja u vezi sa školskim životom učenici mogu da upute Ani, koja će ih dalje usmeriti na ostale saradnike koji im mogu izaći u susret.

Imejl: office@savremena-gimnazija.edu.rs

Dijana Simonović

Dijana Simonović – koordinatorka školskih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, Dijana je zadužena za to da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane. Ukoliko imate ideje za kulturna dešavanja, možete ih slobodno predložiti Dijani.

Imejl: skolske.aktivnosti@savremena-gimnazija.edu.rs

STRUČNE SARADNICE

Kao škola koja pomaže učenicima da se snađu u svim aspektima školovanja, Savremena gimnazija ima i savremen tim stručnih saradnika koji su tu za sva pitanja odrastanja, sazrevanja i saznavanja.

Kristina Turudić

Kristina Turudić – psihološkinja

Imejl: psiholog@savremena-gimnazija.edu.rs

Tijana Rajić – pedagoškinja

Imejl: pedagog@savremena-gimnazija.edu.rs

Natalija Stanković – pomoćnica direktorke za nastavu

Sva pitanja koja se odnose na akademski program su Natalijina zaduženja. Ukoliko su vam potrebne informacije u vezi sa nastavom, načinom rada, časovima ili nastavnim materijalom, možete joj se slobodno obratiti.

Imejl: koordinator@savremena-gimnazija.edu.rs

Bojan Milanović – pomoćnik direktora za primenu tehnologije

Bojan je zadužen za to da savremena tehnologija pronađe svoje pravo mesto u Savremenoj gimnaziji. Ako želite da saznate nešto više o načinu na koji primenjujemo tehnologiju u nastavi, Bojan je tu da odgovori na vaša pitanja.

Imejl: matematika2@savremena-gimnazija.edu.rs

Miloš Prodanović – sekretar škole

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem, koji sve papire drži u svojim rukama.

Imejl: sekretarijat@savremena-gimnazija.edu.rs

Svetlana Belić Malinić – direktorka škole

Kao direktorka škole, Svetlana vodi politiku „otvorenih vrata” i uvek rado dočekuje roditelje i učenike kako bi se što bolje upoznala sa njihovim željama, predlozima i idejama za unapređenje rada škole.

Imejl: direktor@savremena-gimnazija.edu.rs

Upis za generaciju 2017/18. je otvoren!