Ko je ko u Savremenoj gimnaziji?

U našoj školi postoji tim ljudi koji se brine da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa ljudima koji vam mogu pomoći, dozvolite nam da vam predstavimo naš vannastavni tim.

Tamara Rajinac – asistentkinja školskih aktivnosti TamaraRajinacMuzicko---zuta

Tamara je prva tačka kontakta sa školom i saradnica sa kojom ćete se najčešće čuti telefonom ukoliko pozovete školu. Ukoliko želite da obavestite školu o kašnjenju ili odsustvu, želite da stupite u kontakt sa mentorom ili proverite informacije u vezi sa nastavom, Tamara je tu da vam pomogne.

Monika Glavina – koordinatorka saradnje sa roditeljima Monika_Vujovic_crvena

Monika je tu da pomogne roditeljima u vezi sa svim pitanjima koja se tiču ugovora, keteringa ili prevoza, kao i da ih usmeri na ostale članove tima koji mogu dalje da im pomognu u pružanju informacija.

Ana Marjanović – koordinatorka saradnje sa učenicima

Sva svoja pitanja u vezi sa školskim životom, učenici mogu da upute Ani koja će ih dalje usmeriti na ostale saradnike koji im mogu izaći u susret.

Ana Manojlović i Irena Manojlović – koordinatorke školskih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, Ana i Irena Manojlović su zadužene za to da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane. Ukoliko imate ideje za kulturna dešavanja, možete ih slobodno predložiti Ani i Ireni.

Email: skolske.aktivnosti@savremena-gimnazija.edu.rs

STRUČNE SARADNICE

Kao škola koja pomaže učenicima da se snađu u svim aspektima školovanja, Savremena gimnazija ima i savremen tim stručnih saradnika koji su tu za sva pitanja odrastanja, sazrevanja i saznavanja.

Kristina Turudić

Kristina Turudić – psihološkinja

Email: psiholog@savremena-gimnazija.edu.rs

Tijana Rajić – pedagoškinja Tijana_Rajic_plavo

Email: pedagog@savremena-gimnazija.edu.rs

Natalija Stanković – koordinatorka nastave Nacionalnog i Kombinovanog programa

Sva pitanja koja se odnose na akademski program su Natalijina zaduženja.NatalijaStankovicLatinski---zelena

Ukoliko su vam potrebne informacije u vezi sa nastavom, načinom rada, časovima ili nastavnim materijalom, možete joj se slobodno obratiti.

Email: koordinator@savremena-gimnazija.edu.rs

Miloš Prodanović – sekretar škole Miloš Prodanović

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem koji sve papire drži u svojim rukama.

Email: sekretarijat@savremena-gimnazija.edu.rs

Svetlana Belić Malinić – direktorka škole Svetlana_Belic_Malinic_crvena

Kao direktorka škole, Svetlana vodi politiku „otvorenih vrata i uvek rado dočekuje roditelje i učenike kako bi se što bolje upoznala sa njihovim željama, predlozima i idejama za unapređenje rada škole.

Email: direktor@savremena-gimnazija.edu.rs

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!