Ko je ko u Savremenoj gimnaziji?

U našoj školi postoji tim ljudi koji se brine da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa ljudima koji vam mogu pomoći, dozvolite nam da vam predstavimo naš vannastavni tim.

Milka Keser – direktorka

Kao direktorka škole, Milka vodi politiku „otvorenih vrata” i uvek rado dočekuje roditelje i učenike kako bi se što bolje upoznala sa njihovim željama, predlozima i idejama za unapređenje rada škole.

Imejl: milka.keser@savremena-gimnazija.edu.rs

Draško Beguš – pomoćnik direktorke

Draško Beguš

Realizacija nastave, godišnjeg Programa rada i svih ostalih aktivnosti škole oblasti su za koje je Draško zadužen u Savremenoj gimnaziji. Za sva pitanja, predloge ili sugestije uvek je spreman da pruži odgovarajuću informaciju.

Imejl-adresa: drasko.begus@savremena-gimnazija.edu.rs

Natalija Stanković – pomoćnik direktorke i koordinator nastave

Natalija StankovićSva pitanja koja se odnose na akademski program jesu Natalijina zaduženja.

Ukoliko su vam potrebne informacije u vezi sa nastavom, načinom rada, časovima ili nastavnim materijalom, možete joj se slobodno obratiti.

Imejl-adresa: koordinator@savremena-gimnazija.edu.rs

Sekretari škole

Obavljaju administrativne i upravno-pravne poslove, možete im se obratiti za sva dokumenta u vezi sa svojim školovanjem – ugovori, rešenja, sporazumi, uverenja…

Milos Prodanovic

Miloš Prodanović

Imejl-adresa: sekretarijat@savremena-gimnazija.edu.rs

Živana Tampolja

Imejl-adresa:
zivana.tampolja@savremena-gimnazija.edu.rs

Zorana Živanović – menadžer Kembridž programa

Kao menadžer Kombinovanog programa, Zorana je zadužena za sprovođenje Cambridge plana i programa na Kombinovanom programu Savremene gimnazije.

Ukoliko imate bilo kakvo pitanje u vezi sa Cambridge predmetima ili Cambridge ispitima, možete se obratiti Zorani.

Milica Aleksić – koordinatorka za bilingvalnu nastavu

Sva pitanja u vezi sa Kombinovanim programom, ispitima iz engleskog jezika i drugim nedoumicama o bilingvalnoj nastavi i projektima učenici mogu da upute Milici.

Imejl-adresa: milica.aleksic@savremena-gimnazija.edu.rs

Filip Lončar – ICT koordinator

Filip LoncarAko imaju bilo kakvih nedoumica u vezi sa korišćenjem tehnologije ili pristupom na svoju imejl-adresu, DL platformu, na Portal za učenike ili bilo kakvo drugo pitanje u vezi sa tehničkim stvarima, učenici se mogu obratiti Filipu.

Imejl-adresa: filip.loncar@savremena-gimnazija.edu.rs

Uroš Krstović – koordinator vannastavnih aktivnosti i školskog benda

Uros KrstovićUroš drži muzičku sekciju i sekciju muzičke produkcije, a svojim radom želi da podstakne učenike da se u što većem broju odazovu na vannastavne, sportske i zabavne aktivnosti poput obuka preživljavanja, planinarenja i airsofta, da ih motiviše, usmeri njihovu energiju i doprinese stvaranju zdravijih odnosa.

Možete mu se obratiti ako želite da predložite neke nove aktivnosti, ali i ako imate bilo kakva pitanja u vezi sa planiranim aktivnostima.

Imejl-adresa: vannastavne.aktivnosti@savremena-gimnazija.edu.rs

STRUČNE SARADNICE

Kao škola koja pomaže učenicima da se snađu u svim aspektima školovanja, Savremena gimnazija ima i savremen tim stručnih saradnika koji su tu za sva pitanja odrastanja, sazrevanja i saznavanja.

Kristina Turudić – psiholog

Imejl: kristina.turudic@savremena-gimnazija.edu.rs

Aleksandra Rakić – psiholog

Imejl: aleksandra.rakic@savremena-gimnazija.edu.rs

Tijana Đukanović – pedagog

Imejl: tijana.djukanovic@savremena-gimnazija.edu.rs

Tijana Paunović – pedagog

Imejl: tijana.paunovic@savremena-gimnazija.edu.rs

Daniela Vojinović – tehnički sekretar škole

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, Bus Plus, bilo kakav drugi dokument koji se tiče škole ili vas zanima bilo šta u vezi sa školovanjem u Savremenoj gimnaziji, možete kontaktirati sa Danielom, koja će vam ljubazno dati sve potrebne odgovore i izaći vam u susret.

Imejl-adresa: daniela.vojinovic@savremena-gimnazija.edu.rs

Upis za generaciju 2019/20. je otvoren!