Ko je ko u Savremenoj gimnaziji?

U našoj školi postoji tim ljudi koji se brine da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa ljudima koji vam mogu pomoći, dozvolite nam da vam predstavimo naš vannastavni tim.

Jovana Bojović – koordinatorka kulturnih aktivnosti

S obzirom na dinamiku života u školi, potrebno je da sve vannastavne aktivnosti budu sinhronizovane i dobro organizovane, a za to je zadužena Jovana.

Ako imate ideje za kulturna dešavanja, slobodno ih možete predložiti Jovani, sa kojom možete kontaktirati i ukoliko imate bilo kakvu nedoumicu u vezi sa planiranim aktivnostima.

Imejl: skolske.aktivnosti@savremena-gimnazija.edu.rs

Uroš Krstović – koordinator vannastavnih aktivnosti i školskog benda

Uroš drži muzičku sekciju i sekciju muzičke produkcije, a svojim radom želi da podstakne učenike da se u što većem broju odazovu na vannastavne, sportske i zabavne aktivnosti poput obuka preživljavanja, planinarenja i airsofta, da ih motiviše, usmeri njihovu energiju i doprinese stvaranju zdravijih odnosa.

Možete mu se obratiti ako želite da predložite neke nove aktivnosti, ali i ako imate bilo kakva pitanja u vezi sa planiranim aktivnostima.

Imejl: vannastavne.aktivnosti@savremena-gimnazija.edu.rs

Milica Aleksić – koordinatorka za bilingvalnu nastavu

Sva pitanja u vezi sa Kombinovanim – bilingvalnim programom učenici mogu da upute Milici.

Imejl: engleski1@savremena-gimnazija.edu.rs

Filip Lončar – ICT koordinator

Ako imaju bilo kakvih nedoumica u vezi sa korišćenjem tehnologije ili pristupom na svoj mejl, Portal za učenike i DL platformu ili bilo kakvo drugo pitanje u vezi sa tehničkim stvarima, učenici se mogu obratiti Filipu.

Imejl: informatika@savremena-gimnazija.edu.rs

STRUČNE SARADNICE

Kao škola koja pomaže učenicima da se snađu u svim aspektima školovanja, Savremena gimnazija ima i savremen tim stručnih saradnika koji su tu za sva pitanja odrastanja, sazrevanja i saznavanja.

Kristina Turudić – psiholog

Imejl: psiholog@savremena-gimnazija.edu.rs

Aleksandra Rakić – psiholog

Imejl: psiholog1@savremena-gimnazija.edu.rs

Tijana Rajić – pedagog

Imejl: pedagog@savremena-gimnazija.edu.rs

Natalija Stanković – pomoćnica direktorke

Sva pitanja koja se odnose na akademski program su Natalijina zaduženja. Ukoliko su vam potrebne informacije u vezi sa nastavom, načinom rada, časovima ili nastavnim materijalom, možete joj se slobodno obratiti.

Imejl: koordinator@savremena-gimnazija.edu.rs

Miloš Prodanović – sekretar škole

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, BusPlus ili bilo kakav drugi dokument u vezi sa školovanjem, možete kontaktirati sa Milošem, koji sve papire drži u svojim rukama.

Imejl: sekretarijat@savremena-gimnazija.edu.rs

Nina Zec – tehnička sekretarka

Ako vas zanima bilo šta u vezi sa školovanjem u Savremenoj gimnaziji, možete kontaktirati sa Ninom, koja će vam ljubazno dati sve potrebne odgovore i izaći vam u susret.

Imejl: office@savremena-gimnazija.edu.rs

Predupis za generaciju 2018/19. je otvoren!