MEDIA ROOM - DRUGI O NAMA

shlajfna

Besplatno školovanje u najsavremenijoj Kembridž gimnaziji u Srbiji

Genius Mundi, Brainiac i Cambridge samo su neki od zanimljivih naziva za veoma vredne stipendije koje će ove godine dodeliti Savremena gimnazija. Stipendije su namenjene talentovanim učenicima, koji su postigli dobre rezultate na raznim republičkim ili svetskim takmičenjima, zatim onima koji žele da se pripreme za prestižne svetske fakultete, kao i vrednim učenicima koji su se kroz školovanje dokazali kao vukovci.

Otvorena najsavremenija Kembridž gimnazija u Srbiji

Zamislite savremenu gimnaziju koja svojim učenicima pruža savremena znanja, u savremenom kontekstu koji vizuelno podseća na prostorije Gugla, opremljenu savremenim nastavnim sredstvima i koncipiranu po najboljem svetskom nastavnom programu, koja svoje učenike sprema ne samo za fakultet, već i za savremeni život u 21. veku. Upravo ste zamislili Savremenu gimnaziju!

Direktorka Savremene gimnazije među najboljima na svetu

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!