• Profesorka matematike i računarstva i informatike

Dorijana Ardeljan

Profesorka matematike i računarstva i informatike Dorijana Ardeljan diplomirala je na Matematičkom fakultetu Univerziteta u Beogradu, na smeru Profesor matematike i računarstva, nakon čega je upisala master studije na pomenutom fakultetu. Iskustvo je stekla kroz rad sa decom raznih uzrasta, u školama i kroz praksu na fakultetu. Učestvovala je u stvaranju e-zbirke iz matematike za osnovne i srednje škole u okviru GeoGebra centra. Stiče sertifikat frontend programera u edukativnom centru Smart School.

Dorijani je cilj da učenici zavole matematiku i da je sa lakoćom uče, kao i da ih uključi u svet savremenih informacionih tehnologija.

U slobodno vreme voli da čita, omiljeni sportovi su joj plivanje i joga, a najlepše vreme joj je ono provedeno sa porodicom.