• Profesorka engleskog jezika

Gordana Perković

Gordana Perković je diplomirani profesor engleskog jezika i književnosti sa višegodišnjim iskustvom u državnom i privatnom sektoru. Tokom 6 godina života i rada u Torontu u Kanadi Gordana je usavršila znanje jezika, ali i upoznala kulturu engleskog govornog područja, što želi da prenese i svojim učenicima. Veoma se trudi da prati trendove u obrazovanju i da u nastavi koristi savremena nastavna sredstva.

Osim držanja intenzivne nastave engleskog jezika, Gordana će se u Savremenoj gimnaziji truditi da kod svojih učenika razvije spoznaju da je učenje zabavan, neprekidni i sastavni deo života.

Slobodno vreme koje ne provede sa porodicom posvećuje baštovanstvu, književnosti i pozorištu.