• Pomoćnik direktora za nastavu i koordinator za vanredne učenike

Natalija Stanković

Pomoćnica direktorke, koordinatorka nastave i profesorka latinskog jezika Natalija Stanković je master italijanskog jezika i književnosti. Višegodišnje iskustvo u privatnim i državnim školama, mentorski rad sa učenicima, korišćenje savremenih nastavnih sredstava i odlična saradnja sa kolegama, učenicima i njihovim roditeljima – samo su neke od osobina koje poseduje.

Proteklih sedam godina radila je u privatnim srednjim školama kao pomoćnik direktora, nastavnik latinskog i italijanskog. Radila je i kao prevodilac za Generalštab Vojske Srbije, kao i za ABHO Centar u Kruševcu. Učestvovala je na brojim seminarima, među kojima je i seminar „Umeće odrastanja”, čime je stekla pravo da predaje Građansko vaspitanje; prošla je obuku u Incest trauma centru u Beogradu iz oblasti: prevencija zlostavljanja dece, seksualno zlostavljanje dece i nasilje u porodici, a bila je i koordinator akreditovanog seminara „Prevencija i zbrinjavanje deformiteta kod školske dece i omladine”.

Poseduje C1 nivo znanja engleskog jezika, za koji je stekla zvanje naučni i stručni prevodilac. Uživa da provodi slobodno vreme u šetnji sa sinom i sa porodicom.