• Profesorka biznisa

Tamara Solomun

Profesorka biznisa u Savremenoj Tamara Solomun je završila diplomske studije u Londonu. Ona je diplomirala na University of Hull, nakon čega je magistarske studije biznis menadžmenta završila na Northwood University u Mičigenu, USA.

Tamara je 17 godina radila u edukaciji na fakultetu Greenwich School of Management u Londonu, gde je bila i predavač. Poseduje višegodišnje iskustvo u marketingu i akademskom radu na fakultetima, a radila je i na business development projektima u kompaniji LINK group.

U Savremenoj gimnaziji Tamara će se truditi da motiviše učenike da prate plan i program i učestvuju aktivno na predavanjima kroz grupni rad i prezentacije. Na časovima će pokazivati dosta praktičnih primera i testova kako bi se učenici što bolje pripremili za život.

U slobodno vreme Tamara provodi dosta vremena sa svoja tri sina, voli da putuje, šeta i neguje sportski duh. Dosta vremena provodi i uz jogu, čitanje knjiga i meditaciju.