• Pedagog

Tijana Rajić

Pedagog Savremene gimnazije Tijana Rajić, završila je pedagogiju na Filozofskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, nakon čega je započela doktorske studije sa istim usmerenjem. Radila je sa decom i mladima različitih uzrasta, savetovala ih, pružala im psihosocijalnu pomoć i vodila radionice. U Savremenoj gimnaziji radi na unapređenju kvaliteta nastave u saradnji sa nastavnicima i saradnicima.

Veruje u potencijal tehnologije u nastavi i obrazovanju, kao i u stalno usavršavanje. Školu vidi kao mesto gde se učenici i nastavnici okupljaju kako bi zajednički saznavali, istraživali i promišljali.

Slobodno vreme provodi sa dragim ljudima, a opušta je blizina jezera ili reke, čitanje i bavljenje fotografijom.