ŠKOLARINA I PAKETI ZA REDOVNO ŠKOLOVANJE

uvod u školarinu i pakete za redovno školovanje

Već je počeo upis za generaciju 2017/2018. Iskoristite pogodnosti ranog upisa i uštedite više od 50% godišnje za školovanje na Savremenoj gimnaziji!

Osnivač Savremene gimnazije, kompanija LINK group, svesna ekonomske krize, odlučila se na ovaj korak kako bi narednoj generaciji učenika pružila mogućnost da upišu školu koju žele, a da ih to ne košta previše, šireći krug učenika sa malog broja bogatih i privilegovanih na sve one kojima je potrebna minimalna finansijska mogućnost kako bi se školovali u školi koja neguje visoke akademske kriterijume i pruža moderne uslove obrazovanja.

KOMBINOVANI PROGRAM

4050 € godišnje
6900 € godišnje
4650 € godišnje
7900 € godišnje

NACIONALNI PROGRAM

3200 € godišnje
5500 € godišnje
325€
3900 € godišnje
6900 € godišnje

KEMBRIDŽ PROGRAM

5990 € godišnje
9900 € godišnje
3840 € godišnje
6600 € godišnje

Pogodnosti i uslovi plaćanja

• Mogućnost plaćanja na 12 i 96 mesečnih rata.
  • Popust od 5% za avansnu uplatu iznosa školarine pre početka školske godine, u celosti, u jednoj rati.
  • Popust od 2.5% za avansno plaćenje iznosa školarine u dve rate (pre početka svakog polugodišta).
  • Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.
  • Dodatna pogodnost za stipendiste: Smanjenje školarine od 50 do 100% se obračunava na iznos od 5400 evra godišnje za Paket Standard, 4200 evra za Paket Basic,  7800 evra za Paket International, 6000 evra za Paket Standard Plus i 5400 evra za Paket Basic Plus, umesto na punu cenu školovanja.

Napomene

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!