VODIČ ZA UČENJE – KAKO DA SA MANJE TRUDA I VREMENA POSTIGNETE ODLIČNE REZULTATE

Veoma retko, čak i u ustanovama koje se bave obrazovanjem, srećemo volju da se pomogne učenicima, da se sve bitno za učenje uobliči u jedan vodič ili priručnik, gde ćete na jednom mestu imati najvažnije savete i preporuke za učenje.

Iz tih razloga je nastao „Vodič za učenje”. On pokazuje načine kako da postignete ciljeve učenja: da naučite gradivo, zapamtite ga, usvojite znanje, položite ispit, dobijete visoku ocenu, primenite naučeno…

Priručnik će vam odgovoriti na niz dilema i otvoriti razmišljanja šta sve proces učenja podrazumeva i u kojim se sve pravcima treba razvijati kako bi se stepen savladavanja materije, koja je predmet učenja, povećao do maksimalnih granica svake individue, bez obzira na njene prirodne i lične sposobnosti.

Preuzmite svoj besplatni primerak “Vodiča za učenje”:

Ime:
Vaša imejl adresa:

Kao bonus, dobićete i automatsku poklon-prijavu na besplatan bilten Savremene gimnazije ako se još niste prijavili.

Ovaj priručnik će vam pokazati:

• Kako da uspešno učite?
  • Kako da se najbolje pripremite za polaganje različitih vrsta ispita?
  • Kako da organizujete radni prostor?unnamed (2)
  • Kako da napišete dobar referat ili seminarski rad?
  • Kako da postignete maksimalnu mentalnu i fizičku formu u učenju i ostanete u njoj?
  • Kako da organizujete i uštedite vreme, stvorite korisne navike?
  • Kako da povećate koncentraciju?
  • Kako da pravilno učite?
  • Kako da najbrže uočite ključne reči u lekciji?
  • Kako da brzo čitate?
  • Kako da aktivno slušate i što više gradiva naučite na nastavi?
  • Kako da se borite protiv zaboravnosti?
  • Kako da savladate strah od ispita?
  • Kako da organizujete beleške sa predavanja?
  • Kako da se opustite tokom učenja?

Vodič za učenje će vam dati odgovore na ova, ali i ostala brojna pitanja i dileme. Cilj priručnika je da vas uputi kako da sebi olakšate učenje, smanjite vreme koje mu posvećujete, a u isto vreme postižete odlične rezultate.

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!