• Profesorka biznisa

Nađa Ćirović

Profesorka biznisa Nađa Ćirović rođena je 28. aprila 1995. godine. Osnovne i master studije je završila na Beogradskoj bankarskoj akademiji smer Bankarstvo, finansije i biznis. Od srednje škole član je Alumni kluba organizacije Junior Achievement Serbia, u okviru kojeg je sa svojim timom bila nacionalni pobednik u preduzetništvu za 2013. godinu i Srbiju predstavljala u Londonu na Evropskom takmičenju. Sedam godina je volontirala i bila deo organizacionog tima koji je uspešno sprovodio brojne projekte, takmičenja i edukacije iz oblasti preduzetništva u srednjim školama na nivou cele Srbije.

Slobodno vreme provodi sa prijateljima i porodicom, a osim u oblasti ekonomije, voli da se edukuje i na polju digitalnog marketinga i komunikacija.