Bilten Savremene gimnazije

Predstavljamo vam bilten Savremene gimnazije! Ovde ćete, na kraju svakog polugodišta, moći da pročitate novi broj biltena i zabavite se uz doživljaje savremenih gimnazijalaca. Na dnu strane moći ćete da prelistate i starije brojeve, ukoliko ste neki od njih slučajno propustili.

U biltenu su predstavljeni svi zanimljivi događaji koji su se u prethodnom periodu odigrali u našoj školi, nastavne i vannastavne aktivnosti, obilasci i posete učenika različitim mestima, novosti, važna obaveštenja i vesti. I sve to uz mnogo slika, kako bismo vam što bolje i vernije preneli koliko je Savremena gimnazija stvarno drugačija, a njeni učenici stvarno savremeni. Pratite nas i uživajte!

rucica

Preuzmite vaš primerak savremenog biltena

Trenuci koje ćemo pamtiti

Organizovanje humanitarnih akcija, učešća na takmičenjima, izleti za bolje razumevanje školskog gradiva, posete kulturnim manifestacijama samo su deo aktivnosti koje su obeležile školsku 2016/17. godinu.