Bilten Savremene gimnazije

Predstavljamo vam bilten Savremene gimnazije! Ovde ćete, na kraju svakog polugodišta, moći da pročitate novi broj biltena i zabavite se uz doživljaje savremenih gimnazijalaca. Na dnu strane moći ćete da prelistate i starije brojeve, ukoliko ste neki od njih slučajno propustili.

U biltenu su predstavljeni svi zanimljivi događaji koji su se u prethodnom periodu odigrali u našoj školi, nastavne i vannastavne aktivnosti, obilasci i posete učenika različitim mestima, novosti, važna obaveštenja i vesti. I sve to uz mnogo slika, kako bismo vam što bolje i vernije preneli koliko je Savremena gimnazija stvarno drugačija, a njeni učenici stvarno savremeni. Pratite nas i uživajte!

rucica

Preuzmite vaš primerak savremenog biltena

Novogodišnji savremeni mjuzikl „SGrease”

U Kulturnom centru Čukarica učenici Savremene gimnazije još jednom su izveli prvoklasnu adaptaciju bezvremenskog mjuzikla „Briljantin” za osmake beogradskih škola, kao i za učenike Savremene gimnazije i International School Savremene.

Pogledajte prethodne biltene Savremene gimnazije