Šta sve nudi Savremena gimnazija?

U Savremenoj gimnaziji možete birati između tri osnovna programa: Nacionalnog programa, gde se nastava održava na srpskom jeziku, Cambridge International programa, koji je isključivo na engleskom jeziku, i Kombinovanog programa koji predstavlja najbolji spoj oba navedena programa i u okviru koga učenici prate nastavu na oba jezika.

Šta sve nudi Savremena gimnazija

STANDARD
Kombinovani program

na srpskom i engleskom

na srpskom
Cambridge International prilagođeni program

Nacionalna diploma
Kembridž ICE + AICE diploma

BASIC

na srpskom

Nacionalna diploma

CAMBRIDGE
INTERNATIONAL PROGRAM

Cambridge International program

Kembridž ICE + AICE diploma

Redovno i vanredno školovanje

Program za učenike drugih škola
Program za učenike srednjih škola

Kembridž prilagodjeni program

Kembridž sertifikati

Vanredno školovanje

Program za učenike osnovnih škola

Kembridž prilagodjeni program

Kembridž sertifikati

Vanredno školovanje

SG

Predupis za generaciju 2019/20. je otvoren!