Šta sve nudi Savremena gimnazija?

U Savremenoj gimnaziji možete birati između tri osnovna programa: Nacionalnog programa, gde se nastava održava na srpskom jeziku, Kembridž programa, koji je isključivo na engleskom jeziku, i Kombinovanog programa koji predstavlja najbolji spoj oba navedena programa i u okviru koga učenici prate nastavu na oba jezika.

Pored toga, postoje i dva specijalizovana programa za učenike drugih škola. Tako su posebno osmišljeni vanredni Kembridž programi na engleskom jeziku za učenike drugih srednjih škola, kao i za učenike viših razreda osnovnih škola. Pogledajte koje programe možete pohađati u Savremenoj gimnaziji i kako.

Šta sve nudi Savremena gimnazija

STANDARD
Kombinovani program

na srpskom i engleskom

Nacionalni program
na srpskom
Kembridž prilagođeni program

BASIC
Nacionalni program

na srpskom

Nacionalna diploma

Internacionalni
Kembridž program

Kembridž ICE + AICE diploma

Redovno i vanredno školovanje

Program za učenike drugih škola
Program za učenike srednjih škola

Kembridž prilagodjeni program

Kembridž sertifikati

Vanredno školovanje

Program za učenike osnovnih škola

Kembridž prilagodjeni program

Kembridž sertifikati

Vanredno školovanje

SG

Upis za generaciju 2017/18. je otvoren!