Šta sve nudi Savremena gimnazija?

U Savremenoj gimnaziji možete birati između tri osnovna programa: Nacionalnog programa, gde se nastava održava na srpskom jeziku, Kembridž programa, koji je isključivo na engleskom jeziku, i Kombinovanog programa koji predstavlja najbolji spoj oba navedena programa i u okviru koga učenici prate nastavu na oba jezika.

Pored toga, postoje i dva specijalizovana programa za učenike drugih škola. Tako su posebno osmišljeni vanredni Kembridž programi na engleskom jeziku za učenike drugih srednjih škola, kao i za učenike viših razreda osnovnih škola. Pogledajte koje programe možete pohađati u Savremenoj gimnaziji i kako.

Šta sve nudi Savremena gimnazija

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!