Savremeni komplet za učenike kao poklon dobrodošlice

Savremena gimnazija ništa ne prepušta slučaju, pa će tako već prvog dana nove školske godine novim učenicima svih programa dodeliti na svečanom prijemu u školi Savremena School Starter Set, u kom će se naći neophodni rekviziti za savremenu školsku avanturu koja je pred njima.

Savremeni komplet - Savremena School Starter Set

Šta se nalazi u ovom setu?

Školske uniforme kao znak prepoznavanja savremenih učenika

Da bi i zvanično postali deo stvarno drugačije škole, savremeni gimnazijalci već prvog dana dobiće na poklon školsku uniformu sa obeležjem Savremene gimnazije koja na najbolji način potvrđuje da se Savremena trudi da ide u korak sa razvijenim školskim sistemima širom sveta.Uniforme
Uniformu u Savremenoj ne nose samo učenici već svi zaposleni, a svi zajedno trude se da drugima verno prenesu misiju i viziju Savremene gimnazije – da će savremeni učenici imati snagu i mudrost da svojim odlukama promene svet nabolje, a da će baš Savremena gimnazija biti mesto na kome će se rađati nove ideje, negovati talenti i unaprediti znanja.

Školski pribor za beleške

Savremena gimnazija svojim učenicima u ovom kompletu poklanja i sveske i olovke sa svojim obeležjem. Iako je većina osnovaca i srednjoškolaca već išla sa roditeljima u nabavku knjiga, rančeva, gumica, šestara, lenjira i drugog školskog pribora, nikada nije previše svezaka i olovaka, zbog čega će se baš ovaj pribor naći u ovom savremenom setu.

Sveske

Spremni za nove izazove

Učenicima će savremeni set olakšati da razumeju kako funkcioniše nova sredina čiji će deo postati, a ovaj znak pažnje pokazaće im i da je Savremenoj gimnaziji svaki novi učenik podjednako važan.

Školske uniforme će im pomoći da se brzo i jednostavno uklope u društvo i moderno okruženje, dok će im sveske i olovke biti odlični saborci već u prvoj nedelji septembra.

Ovim gestom Savremena gimnazija nastavlja da opravdava status najsavremenije gimnazije u Srbiji i regionu, pružajući svojim učenicima najbolje uslove za školovanje na ovim prostorima.

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!