ŠKOLARINE

uvod u školarine

Svake godine, naša škola otvara vrata učenicima koji od obrazovanja žele više. U ponudi su tri programa školovanja: Nacionalni program opšte gimnazije (BASIC), Cambridge International program (INTERNATIONAL) i kombinacija ova dva programa (STANDARD). Razredi imaju oko 20 učenika.

Školovanje STANDARD - Kombinovani program

Ovaj napredni program školovanja obuhvata kombinovanu nastavu na srpskom i engleskom jeziku po Nacionalnom i po Cambridge International planu i programu. U toku je upis za generaciju 2022/2023. Iskoristite priliku - zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

STANDARD 3900 6900 325
STANDARD PLUS 4500 7900 375

Školovanje BASIC - Nacionalni program

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Nacionalni plan i program za gimnaziju opšteg tipa. U toku je upis za generaciju 2022/2023. Iskoristite priliku - zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

BASIC 2990 5500 249
BASIC PLUS 3700 6900 308

Školovanje INTERNATIONAL - Cambridge International program

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Cambridge International plan i program na engleskom jeziku. U toku je  upis za generaciju 2022/2023. Iskoristite priliku - zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

INTERNATIONAL 5990 9900 499
INTERNATIONAL PLUS 6700 10900 558

Školovanje INTERNATIONAL - IB Diploma program

INTERNATIONAL 5990 9900 499
INTERNATIONAL PLUS 6700 10900 558

*Lower Secondary Age 11+, Upper Secondary Age 14+

INTERNATIONAL 7490 11900 624
INTERNATIONAL PLUS 8200 12900 683

*Age 16+

Pogodnosti po načinu plaćanja

• Mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju)

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.

Napomene:

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Upis za generaciju 2022/23. je otvoren!