ŠKOLARINE

uvod u školarine

Svake godine, naša škola otvara vrata učenicima koji od obrazovanja žele više. U ponudi su tri programa školovanja: Nacionalni program opšte gimnazije (BASIC), Cambridge International program (INTERNATIONAL) i kombinacija ova dva programa (STANDARD). Razredi imaju oko 20 učenika.

U toku je upis za generaciju 2022/2023. Iskoristite priliku − zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

Školovanje STANDARD - Kombinovani program

Ovaj napredni program školovanja obuhvata kombinovanu nastavu na srpskom i engleskom jeziku po Nacionalnom i po Cambridge International planu i programu

STANDARD od 3950 6900 od 329
STANDARD PLUS od 4590 7900 od 383

*Prikazane cene važe za učenike koji se upisuju u I ili II razred

Školovanje BASIC - Nacionalni program

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Nacionalni plan i program za gimnaziju opšteg tipa.

BASIC od 3100 5500 od 258
BASIC PLUS od 3800 6900 od 317

*Prikazane cene važe za učenike koji se upisuju u I ili II razred

Školovanje INTERNATIONAL - Cambridge International program

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Cambridge International plan i program na engleskom jeziku.

INTERNATIONAL 6290 9900 524
INTERNATIONAL PLUS 6700 10900 558

Školovanje INTERNATIONAL - IB Diploma program

INTERNATIONAL 6290 9900 524
INTERNATIONAL PLUS 6700 10900 558

*Lower Secondary Age 11+, Upper Secondary Age 14+

INTERNATIONAL 7790 11900 649
INTERNATIONAL PLUS 8200 12900 683

*Age 16+

Pogodnosti po načinu plaćanja

• Mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju)

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.

Napomene:

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Upis za generaciju 2022/23. je otvoren!