ŠKOLARINE

uvod u školarine

Svake godine, naša škola otvara vrata učenicima koji od obrazovanja žele više. Možete birati između Nacionalnog i Kombinovanog Kembridž programa na kojima se nastava izvodi na tri smera: Opštem, Društveno-jezičkom i IT smeru. Učenicima su na raspolaganju i Cambridge International  programi, koji se izvode u okviru International Schoola koji je, kao i Savremena gimnazija, deo obrazovne zajednice.

U toku je upis za generaciju 2025/26. Iskoristite priliku − zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

NACIONALNI PROGRAM

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Nacionalni plan i program za gimnaziju opšteg tipa.

PAKET SMER CENA DO 31. 10. PUNA CENA NA 12 RATA
NACIONALNI PROGRAM OPŠTI SMER 4.222 7.790 352
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER 4.222 7.790 352
IT SMER 4.644 7.990 387
NACIONALNI PLUS PROGRAM OPŠTI SMER 5.049 8.690 421
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER 5.049 8.690 421
IT SMER 5.444 8.990 454

*Prikazane cene važe za učenike koji se upisuju u I ili II razred

KOMBINOVANI PROGRAM

Ovaj napredni program školovanja obuhvata kombinovanu nastavu na srpskom i engleskom jeziku po Nacionalnom i po Cambridge International planu i programu.

PAKET SMER CENA DO 31. 10. PUNA CENA NA 12 RATA
KOMBINOVANI PROGRAM OPŠTI SMER 5.256 7.499 438
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER 5.256 7.499 438
IT SMER 5.644 9.050 470
KOMBINOVANI PLUS PROGRAM OPŠTI SMER 6.083 8.499 507
DRUŠTVENO-JEZIČKI SMER 6.083 8.499 507
IT SMER 6.444 9.990 537

*Prikazane cene važe za učenike koji se upisuju u I ili II razred

CAMBRIDGE INTERNATIONAL PROGRAM

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Cambridge International plan i program na engleskom jeziku.

PAKET CENA SA POPUSTOM DO 31. 10. PUNA CENA NA 12 RATA
CAMBRIDGE INTERNATIONAL 7.999 13.290 667
CAMBRIDGE INTERNATIONAL PLUS 9.033 14.290 753

Generacija 2024/25 Broj preostalih mesta Osigurajte mesto
I RAZRED 11 Rezervišite mesto »
II RAZRED POPUNJENO Rezervišite mesto »
III RAZRED 4 Rezervišite mesto »
IV RAZRED 1 Rezervišite mesto »

Updated: 26. 7. 2024.

* NAPOMENA: Ukoliko se prijavite nakon što sva mesta u željenom razredu budu popunjena, bićete upisani na listu čekanja. U slučaju da se oslobodi mesto, škola će kontaktirati sa prvom porodicom na listi.

Pogodnosti po načinu plaćanja

• Mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju)

• Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.
  • Dodatna pogodnost za podstrek za najbolje: umesto na punu cenu, popusti u okviru programa podrške od 10-100% se obračunavaju na umanjen iznos.

Napomene:

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Upis za generaciju 2025/26. je otvoren!