Ko je ko u Savremenoj gimnaziji?

U našoj školi postoji tim ljudi koji se brine da sve organizacione i poslovne aktivnosti budu sinhronizovane. Da bi vam bilo lakše da stupite u kontakt sa ljudima koji vam mogu pomoći, dozvolite nam da vam predstavimo naš vannastavni tim.

Tatjana Koluvija – direktorka

Direktorki Tatjani možete se obratiti u vezi sa celokupnim radom škole, uspehom učenika i njihovim dobrostanjem.

Imejl: tatjana.koluvija@savremena-gimnazija.edu.rs

 

Natalija Stanković – pomoćnik direktora za nastavu i koordinator za vanredne učenike

Natalija StankovićSva pitanja koja se odnose na akademski program jesu Natalijina zaduženja.

Ukoliko su vam potrebne informacije u vezi sa nastavom, načinom rada, časovima ili nastavnim materijalom, možete joj se slobodno obratiti.

Imejl-adresa: koordinator@savremena-gimnazija.edu.rs

 

SEKRETARI ŠKOLE

Obavljaju administrativne i upravno-pravne poslove, možete im se obratiti za sva dokumenta u vezi sa svojim školovanjem – ugovori, rešenja, sporazumi, uverenja…

 

Milos Prodanovic

Miloš Prodanović

Imejl-adresa: sekretarijat@savremena-gimnazija.edu.rs

 

Živana Tampolja

Imejl-adresa:
zivana.tampolja@savremena-gimnazija.edu.rs

 

 

Milica Aleksić – referent za Kembridž ispite

Milica je zadužena za sprovođenje Kembridž plana i programa na Kombinovanom programu Savremene gimnazije.

Ukoliko imate bilo kakvo pitanje u vezi sa Kembridž predmetima ili Kembridž ispitima, možete se obratiti upravo njoj.

Imejl-adresa: milica.aleksic@savremena-gimnazija.edu.rs

 

Malina Bontić – koordinator za nastavu

Sva pitanja koja se odnose na organizaciju nastave i raspored časova jesu zaduženja Maline Bontić.

Ukoliko su vam potrebne informacije u vezi sa nastavom, načinom rada, časovima ili nastavnim materijalom, možete joj se slobodno obratiti putem mejla.

Imejl-adresa: malina.bontic@savremena-gimnazija.edu.rs

 

STRUČNI SARADNICI

Kao škola koja pomaže učenicima da se snađu u svim aspektima školovanja, Savremena gimnazija ima i savremen tim stručnih saradnika koji su tu za sva pitanja odrastanja, sazrevanja i saznavanja.

Uroš Veličković – pedagog

Imejl: uros.velickovic@savremena-gimnazija.edu.rs

 

 

 

Aleksandra Rakić – psiholog

Imejl: aleksandra.rakic@savremena-gimnazija.edu.rs

 

 

Marija Janićijević – psiholog

Imejl-adresa: marija.djordjevic@savremena-gimnazija.edu.rs

 

 

Milica Živković – tehnički sekretar škole

Ukoliko vam je potrebna potvrda za školovanje, bilo kakav drugi dokument koji se tiče škole ili vas zanima bilo šta u vezi sa školovanjem u Savremenoj gimnaziji, možete kontaktirati sa Milicom, koja će vam ljubazno dati sve potrebne odgovore i izaći vam u susret.

Imejl-adresa: milicalj.zivkovic@savremena-gimnazija.edu.rs

Savremena gimnazija

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!

Kliknite na ovaj link da se prijavite »
Prezadovoljna sam i ponosna sam što sam roditelj učenika Savremene gimnazije. Već pri prvom susretu sa rukovodstvom škole, kada sam se interesovala o upisu svog deteta, uvidela sam sa koliko ljubavi, entuzijazma i profesionalizma pristupate svom radu. Bila sam zadivljena pristupom, idejama i načinom rada. Tako nešto postoji i kod nas! Ne treba Vam dugo da shvatite da je to škola koju biste poželeli svakom detetu. Kreativnost, savremena tehnologija , kvalitetno obrazovanje, ali pre svega ljudskost koja odiše u školi, čine ovu školu drugačijom koja s pravom po meni nosi naziv, Savremena gimnazija. Sa ovakvim pristupom od samog početka, uspeh ove škole, a i naše dece sa vama, je neizbežan. Sve čestitke! Jelena Đorđević, Andrijina mama
Savremena u svakom smislu, naša škola pruža funkcionalno znanje i dobru pripremu za visoke škole i fakultete u Srbiji i inostranstvu. Primenom savremene i kreativne metodike nastave, u kojoj su nastava i procena dostignuća učenika usklađeni sa najvišim standardima postignuća za kraj opšteg srednjeg obrazovanja, naša škola temeljno i kvalitetno unapređuje jezičku, matematičku, naučnu, umetničku, kulturnu, tehničku i informatičku kompetenciju – što je neophodno za nastavak obrazovanja i dalji profesionalni razvoj. Kabinetska nastava je propraćena upotrebom interaktivnih tabli i edukativnog softvera, a praktična istraživačkim radom i kritičkim razmišljanjem.