Da li ste spremni da se priključite timu koji pomera granice savremenog obrazovanja?

Vi ste profesor koji je posvećen svojim učenicima i nastavi, volite svoj posao i imate želju da napredujete? Tim Savremene gimnazije je u potrazi baš za osobama kao što ste Vi.

profesor posvećen učenicima

Naša škola nije kao ostale. Izdvajamo se po tome što od svojih učenika stvaramo građane sveta, koji će svojim znanjem, idejama i ponašanjem biti uzor novim generacijama. Ova misija zahteva predanost, motivaciju i spremnost na izazove, a nova energija uvek osveži uigran tim kao što je naš. Zato Vas pozivamo da nam se priključite.

Ako i Vi delite ove vrednosti, sa nestrpljenjem očekujemo Vašu prijavu!

 

 

 

Zapošljavamo samo najbolje

U Savremenoj gimnaziji zaposleni su samo najbolji profesori koji su svoju karijeru posvetili podučavanju. Oni su otvoreni za promene i novine u edukaciji i tehnologiji, a rad sa srednjoškolcima ih inspiriše i stvara pozitivnu atmosferu.

Za njih su obezbeđena profesionalna usavršavanja u okviru najnaprednijih obrazovnih institucija za nastavnike. Na taj način i profesori napreduju i nadograđuju veštine u skladu sa svojim interesovanjima, talentima i potrebama.

Kako će izgledati Vaš radni dan?

 • radićete u inspirativnom okruženjuinspirativno okruženje
 • koristićete najsavremeniju tehnologiju u nastavi;
 • imaćete slobodu da kreirate interesantne i interaktivne časove;
 • radićete u timu sa najvećim profesionalcima u oblasti edukacije koji čine pedagošku elitu;
 • imaćete slobodu da osmišljavate projekte i druge nastavne i vannastavne aktivnosti;
 • imaćete priliku da se usavršavate i stičete nove relevantne sertifikate i diplome.

Šta očekujemo od Vas?

 • da izvodite obaveznu nastavu prema ugovorenom fondu i usvojenom rasporedu časova;
 • da obavljate popravni, razredni i druge ispite u skladu sa odlukama Nastavničkog veća;
 • da iskazujete svoju kreativnost u neposrednom radu sa učenicima, izbornoj nastavi i drugim oblicima obrazovno-vaspitnog rada;
 • da pripremate i planirate nastavu prema nacionalnom ili Kembridž planu i programu;
 • da obavljate ostale poslove interakcije i unapređivanja nastave u skladu sa odlukom direktora.

Šta je potrebno da biste postali deo našeg tima?

 • postanite deo našeg timada posedujete najmanje VII-1 stepen stručne spreme (master ili ekvivalent) odgovarajućeg smera;
 • da imate napredna znanja o upotrebi informacionih tehnologija u učionici;
 • strpljenje, energičnost, komunikativnost i posvećenost poslu;
 • otvorenost ka usvajanju savremenih metodičkih pristupa;
 • psihička, fizička i zdravstvena sposobnost, kao i motivisanost za rad sa decom.
 • poželjno poznavanje engleskog jezika na najmanje B2+ nivou CEFR;

Kako da se prijavite?

Da biste se prijavili, molimo Vas da nam pošaljete sledeća dokumenta u prilogu prijave u nastavku:

 • CV;
 • motivaciono pismo;
 • skenirana diploma o stečenoj stručnoj spremi;
 • pismo preporuke, nagrade, pohvale i slični dokumenti (ukoliko su dostupni).

Trenutno otvorene pozicije:

PROFESOR/KA FIZIKE

PROFESOR/KA MATEMATIKE

PROFESOR/KA INFORMATIKE

 

Molimo Vas da prijave za posao šaljete putem formulara u predviđenom roku. Zakasnele prijave neće biti uzete u razmatranje.

Ime i prezime

Imejl

Broj telefona

Pozicija za koju konkurišete

Poruka

Priložite svoj CV u PDF formatu.

Priložite diplomu o stečenoj stručnoj spremi u PDF ili JPG formatu.

Priložite pisma preporuka, nagrade, pohvale i slične dokumente u PDF ili JPG formatu.

Unesite kod da biste poslali prijavu.

captcha

CAMBRIDGE INTERNATIONAL PROGRAM

Savremena gimnazija

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!

Kliknite na ovaj link da se prijavite »
Prezadovoljna sam i ponosna sam što sam roditelj učenika Savremene gimnazije. Već pri prvom susretu sa rukovodstvom škole, kada sam se interesovala o upisu svog deteta, uvidela sam sa koliko ljubavi, entuzijazma i profesionalizma pristupate svom radu. Bila sam zadivljena pristupom, idejama i načinom rada. Tako nešto postoji i kod nas! Ne treba Vam dugo da shvatite da je to škola koju biste poželeli svakom detetu. Kreativnost, savremena tehnologija , kvalitetno obrazovanje, ali pre svega ljudskost koja odiše u školi, čine ovu školu drugačijom koja s pravom po meni nosi naziv, Savremena gimnazija. Sa ovakvim pristupom od samog početka, uspeh ove škole, a i naše dece sa vama, je neizbežan. Sve čestitke! Jelena Đorđević, Andrijina mama
Savremena u svakom smislu, naša škola pruža funkcionalno znanje i dobru pripremu za visoke škole i fakultete u Srbiji i inostranstvu. Primenom savremene i kreativne metodike nastave, u kojoj su nastava i procena dostignuća učenika usklađeni sa najvišim standardima postignuća za kraj opšteg srednjeg obrazovanja, naša škola temeljno i kvalitetno unapređuje jezičku, matematičku, naučnu, umetničku, kulturnu, tehničku i informatičku kompetenciju – što je neophodno za nastavak obrazovanja i dalji profesionalni razvoj. Kabinetska nastava je propraćena upotrebom interaktivnih tabli i edukativnog softvera, a praktična istraživačkim radom i kritičkim razmišljanjem.