CAMBRIDGE INTERNATIONAL PROGRAM

uvod u program Cambridge International program Univerzitet u Kembridžu akreditovao je Savremenu gimnaziju, kao Kembridž međunarodnu školu broj EA034. Akreditaciju smo dobili na osnovu strogih kriterijuma za stručnost nastavnog kadra, raznovrsnost nastavnog materijala, opremljenost prostora i sigurnosne mere.

Takođe, pored toga što je Kembridž međunarodna škola, Savremena gimnazija je akreditovana i kao Cambridge Primary School, što znači da je ovlašćena za izvođenje nastave po Cambridge International programu, ne samo za učenike srednje škole, već i za učenike na nivou osnovne škole.

Najsavremenija Kembridž gimnazija u Srbiji

Zahvaljujući akreditaciji ali i našem inovativnom pristupu obrazovanju, Savremena gimnazija je najsavremenija Kembridž gimnazija u Srbiji. Dok sa jedne strane, na Nacionalnom programu negujemo tradicionalne vrednosti i maternji jezik, Cambridge International program oslikava internacionalni i multikulturalni karakter Savremene gimnazije. Zašto upisati KembridžPlan i program kreiran je direktno u Kembridž centru za međunarodne ispite i ispunjava najviše obrazovne standarde. Pažljivo je osmišljen i istovremeno prilagođen različitim nivoima znanja, potrebama i mogućnostima učenika.

Pogledajte po čemu se Cambridge International program razlikuje i zašto da izaberete baš Kembridž.

Karta za upis na svetske univerzitete

Cambridge International plan i program je strukturiran tako da učenici za 4 godine školovanja mogu da završe 2 nivoa: IGCSE i A-levels, i da steknu 2 internacionalne Kembridž diplome: ICE i AICE, koje će im otvoriti put do najuglednijih svetskih univerziteta i kompanija.

Učenici koji izaberu školovanje po Cambridge International programu, nastavu će pratiti isključivo na engleskom jeziku i na taj način ga usavršiti do nivoa da mogu da studiraju u inostranstvu.

Po završetku Cambridge International programa, opremljeni svim znanjima koja su preuzeli u Savremenoj gimnaziji, sa priznatim međunarodnim dipomama kao dokazom svojih kvalifikacija, našim učenicima su otvorena vrata svih fakulteta u zemlji i svetu.

Pogledajte šta se krije iza Kembridž obrazovanja.

Izvor: www.cie.org.uk/cambridge-for/parents-and-students/

- Skolarina i paketi za Kembridz program
- Kembridz plan i program
- upis na fakultete u inostranstvu

Predupis za generaciju 2018/19. je otvoren!