PRIJAVA ZA UPIS U ŠKOLU

shlajfna

Čestitamo! Ovo je prava odluka za Vas i Vaše dete.

Popunjavanjem ovog formulara ne upisujete svoje dete u školu formalno, već pokazujete interesovanje za upis. U roku od 48 sati po prijemu ovog formulara, stručni tim naše škole će kontaktirati sa Vama kako bismo se dogovorili o daljim koracima za formalni upis u školu.

Podaci o učeniku:
Ime i prezime
Grad
Poštanski broj
Država
Telefon roditelja
Imejl roditelja

Izaberite program:

Izaberite način školovanja:

Izaberite način plaćanja:

Predupis za generaciju 2018/19. je otvoren!