ŠKOLARINA I PAKETI ZA VANREDNO ŠKOLOVANJE

uvod u pogodnosti ranog upisa

Iskoristite pogodnosti ranog upisa i uštedite više od 50% godišnje za školovanje!

Osnivač Savremene gimnazije, kompanija LINK group, svesna ekonomske krize, odlučila se na ovaj korak kako bi narednoj generaciji učenika pružila mogućnost da upišu školu koju žele, a da ih to ne košta previše, šireći krug učenika sa malog broja bogatih i privilegovanih na sve one kojima je potrebna minimalna finansijska mogućnost kako bi se školovali u školi koja neguje visoke akademske kriterijume i pruža moderne uslove obrazovanja.

KOMBINOVANI PROGRAM

PAKET STANDARD MENTOR
4090 € godišnje
6900 € godišnje

NACIONALNI PROGRAM

PAKET BASIC MENTOR
3300 € godišnje
5500 € godišnje

KEMBRIDŽ PROGRAM

PAKET INTERNATIONAL MENTOR
5990 € godišnje
9900 € godišnje

PROGRAM ZA UČENIKE DRUGIH ŠKOLA

PAKET ADVANTAGE
2400 € godišnje
4900 € godišnje

M-E-S PROGRAM
1800 € godišnje
3500 € godišnje

Pogodnosti i uslovi plaćanja

• Mogućnost plaćanja na 12 i 96 mesečnih rata.
  • Popust od 5% za avansnu uplatu iznosa školarine pre početka školske godine, u celosti, u jednoj rati.
  • Popust od 2.5% za avansno plaćenje iznosa školarine u dve rate (pre početka svakog polugodišta).
  • Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.
  • Dodatna pogodnost za stipendiste: Smanjenje školarine od 50 do 100% se obračunava na iznos od 5400 evra godišnje za Paket Standard Mentor, 4200 evra za Paket Basic Mentor,  7800 evra za Paket International Mentor, 3600 evra za Paket Advantage i 2700 evra za M-E-S program, umesto na punu cenu školovanja.

Napomene

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!