Svečanost povodom Dana diplome i ove godine protekla je u znaku uspeha, lepih emocija i zajedništva. Iza svakog ovakvog događaja stoji mnogo rada, priprema i posvećenosti, a značajan doprinos dali su upravo naši učenici.

Posebno pohvaljujemo učenike koji su preuzeli ulogu voditelja programa i svojim samopouzdanjem, elokventnošću i odgovornim pristupom doprineli svečanoj atmosferi:
- Filipa Mrđa II1
- Luka Stanišić II1
- Darina Kovač II2
Njihovo sigurno vođenje programa učinilo je da jedan od najvažnijih događaja u školskoj godini protekne dostojanstveno i profesionalno.
Veliku zahvalnost dugujemo i učenicima koji su bili deo organizacije i koji su svojim angažovanjem iza scene omogućili da sve funkcioniše besprekorno:
- Maša Nedović II1
- Nika Vojnović II3
- Ena Rajačić II3
- Mina Velimirović II5
- Sara Pandžić II5
- Sofija Bešlić II5
- Mila Lučić III5
- Katarina Mračević III5
Njihova odgovornost, timski duh i spremnost da pomognu pokazali su koliko su važni saradnja i međusobna podrška u ostvarivanju zajedničkih ciljeva.
Ponosni smo što naši učenici svojim primerom potvrđuju da škola nije samo mesto učenja, već i zajednica u kojoj se neguju inicijativa, odgovornost i spremnost da se doprinese opštem dobru.
Hvala vam što ste svojim trudom i energijom doprineli da Dan diplome ostane u lepom sećanju svih prisutnih.

















