TRENUTNE POSLOVNE PRILIKE

shlajfna

Kvalitetno obrazovanje i napredak naših učenika najveća je i najbolja potvrda našeg uspeha. Zato je prvi i glavni cilj postojanja Savremene gimnazije upravo ostvarenje misije, čiji će rezultat biti spremnost naših učenika da postanu građani sveta, koji će svojim znanjem, idejama i ponašanjem biti uzor novim generacijama.

Ako sebe vidite kao profesora koji može da doprinese etosu naše škole i ostvarenju naše misije, prijavite se za posao. Našem timu su potrebni profesori koji su pedagoška elita i koji kretivnošću, odnosom prema radu, odgovornošću prema obavezama, moralnim kodeksom i akademskom aspiracijom predstavljaju uzor učenicima.

Da biste postali savremeni profesor u Savremenoj gimnaziji, treba da prihvatite sledeće odgovornosti:

• izvođenje obavezne nastave prema ugovorenom fondu i usvojenom rasporedu časova;
  • obavljanje popravnog, razrednog i drugih ispita u skladu sa odlukama Nastavničkog veća;
  • neposredni rad sa učenicima u izbornoj nastavi i drugim oblicima obrazovno-vaspitnog rada;
  • pripremanje i planiranje nastave prema planu i programu (nacionalni ili Kembridž);
  • ostvarivanje uloge mentora učenika kroz saradnju sa roditeljima i ostalim kolegama;
  • razvijanje etosa škole kroz projektne i druge nastavne i vannastavne aktivnosti;
  • ostale poslove u skladu sa odlukom direktora.

Za prijavu za posao potrebno je da ispunjavate uslove po pitanju kvalifikacija i veština:

• najmanje VII stepen stručne spreme odgovarajućeg smera;
  • poznavanje engleskog jezika na najmanje B2+ nivou CEFR
  • napredna znanja o upotrebi informacionih tehnologija u učionici;
  • strpljivost, energičnost, komunikativnost i posvećenost poslu;
  • otvorenost ka usvajanju savremenih metodičkih pristupa;
  • psihička, fizička i zdravstvena sposobnost za rad sa decom.

Da biste se prijavili, molimo Vas da nam pošaljete sledeća dokumenta u prilogu prijave u nastavku:

• CV;
  • motivaciono pismo;
  • skenirana diploma o stečenoj stručnoj spremi;
  • pismo preporuke, nagrade, pohvale i slični dokumenti (ukoliko su dostupni).

Trenutno otvorene pozicije:

PROFESOR MATEMATIKE

PROFESOR FILOZOFIJE

PROFESOR FIZIKE

PROFESOR INFORMATIKE I RAČUNARSTVA

Ime i prezime

Imejl

Broj telefona

Pozicija za koju konkurišete

Poruka

Priložite svoj CV u PDF formatu.

Priložite diplomu o stečenoj stručnoj spremi u PDF ili JPG formatu.

Priložite pisma preporuka, nagrade, pohvale i slične dokumente u PDF ili JPG formatu.

Unesite kod da biste poslali prijavu.

KEMBRIDŽ PROGRAM

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!