Zašto je Savremena gimnazija pravi izbor za tebe?

najnoviji trendovi obrazovanja

Savremena gimnazija je škola budućnosti, koju učenici zavole na prvi pogled. Zato smo zbog tebe, na jednom mestu, slikovito izdvojili sve njene prednosti. Pogledaj šta sve ona može da ti ponudi.

Moderna tehnologija u učionici

Korišćenje tableta i lap- topova u nastavi

Tableti u nastavi

Učionice opremljene po najvišim standardima

Future Ready učionica

 
Moderne učionice za bolje učenje

Savremeno opremljene učionice

Časovi na stvarno drugačiji način

Zanimljiv čas španskog jezika

Tapas bar na času španskog

Eksperimentisanje sa rastvorima na času hemije

Eksperimentisanje sa rastvorima

 

Učionica bez zidova

Potraga za blagom na Kalemegdanu

Zajednički čas srpskog i likovnog

Interdisciplinarni čas srpskog i likovnog

 

Vannastavne aktivnosti za zanimljivije školovanje

 

Poseta Noći istraživača

Noć istraživača

Prva nedelja na Savi i Dunavu

Krstarenje Savom i Dunavom

 

Školski bend Savremene gimnazije na LINK2job sajmu

Nastup školskog benda Savremene gimnazije

Zanimljive sportske aktivnosti u prvoj školskoj nedelji

Sportski dan

Šta kažu savremeni gimnazijalci o svojoj školi?

 

Ispričaj roditeljima koji su razlozi zbog kojih ti se Savremena gimnazija najviše svidela i pokaži im ovu stranicu.

Savremena gimnazija

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren!

Kliknite na ovaj link da se prijavite »
Prezadovoljna sam i ponosna sam što sam roditelj učenika Savremene gimnazije. Već pri prvom susretu sa rukovodstvom škole, kada sam se interesovala o upisu svog deteta, uvidela sam sa koliko ljubavi, entuzijazma i profesionalizma pristupate svom radu. Bila sam zadivljena pristupom, idejama i načinom rada. Tako nešto postoji i kod nas! Ne treba Vam dugo da shvatite da je to škola koju biste poželeli svakom detetu. Kreativnost, savremena tehnologija , kvalitetno obrazovanje, ali pre svega ljudskost koja odiše u školi, čine ovu školu drugačijom koja s pravom po meni nosi naziv, Savremena gimnazija. Sa ovakvim pristupom od samog početka, uspeh ove škole, a i naše dece sa vama, je neizbežan. Sve čestitke! Jelena Đorđević, Andrijina mama
Savremena u svakom smislu, naša škola pruža funkcionalno znanje i dobru pripremu za visoke škole i fakultete u Srbiji i inostranstvu. Primenom savremene i kreativne metodike nastave, u kojoj su nastava i procena dostignuća učenika usklađeni sa najvišim standardima postignuća za kraj opšteg srednjeg obrazovanja, naša škola temeljno i kvalitetno unapređuje jezičku, matematičku, naučnu, umetničku, kulturnu, tehničku i informatičku kompetenciju – što je neophodno za nastavak obrazovanja i dalji profesionalni razvoj. Kabinetska nastava je propraćena upotrebom interaktivnih tabli i edukativnog softvera, a praktična istraživačkim radom i kritičkim razmišljanjem.