Koordinatorka saradnje sa roditeljima u Savremenoj gimnaziji

Verujemo da je veoma važno da svaki školski sistem, osim što je potpuno posvećen učenicima, bude usredsređen i na partnerstvo sa roditeljima.

Odlučili smo se da se još više posvetimo roditeljima i uveli smo još jednu novinu u naše poslovanje, funkciju – koordinatorka saradnje sa roditeljima, koja, uz direktora i mentore, predstavlja još jednu osobu od poverenja za sve roditelje naših učenika.

saradnja sa roditeljima

Želimo da budemo sigurni da su naši roditelji upućeni  u sve, informisani o svim zbivanjima u školi i da su uključeni u saradnju sa nama. I na ovaj način želimo da roditelji budu još sigurniji da su napravili najbolju odluku za svoje dete, da su važan deo naše zajednice i da nam je njihovo zadovoljstvo ključno, da smo tom cilju potpuno posvećeni.

Osnovna zaduženja kojima će se posvetiti koordinatorka saradnje sa roditeljima

• Svakodnevna pitanja. Svesni smo toga da često rešavanje svakodnevnih, logističkih pitanja razlikuje dobar i uspešan dan od ne tako dobro provedenog dana. Koordinatorka će odgovaratii na sva pitanja roditelja koja se odnose na školski život, ali i na pitanja koja se odnose na navedene vannastavne aktivnosti i rešavati probleme ukoliko se budu javljali. Ovim želimo da sa roditeljima učvrstimo partnerstvo kako bismo zajedno učestvovali u napredovanju deteta u školi.
  • Povratne informacije. Sa koordinatorkom saradnje sa roditeljima komuniciraćete o svim pitanjima koja se odnose na školski život vašeg deteta, na vreme koje provodi u školi i na njegov rad i napredovanje. O svemu što vas zanima možete se konsultovati sa njom i zato nemojte oklevati da joj pišete i pitate je sve što je nejasno.
  • Transparentnost nastave. Veoma je važno da roditelji budu upućeni u sve što se dešava u školi i na nastavi. Jedan od načina za to jeste i elektronski dnevnik, odnosno Portal za roditelje, kome roditelji u svakom trenutku mogu da pristupe putem interneta. A zahvaljujući koordinatorki saradnje sa roditeljima, sada je još jednostavnije da budete upućeni u rad svog deteta u školi. Tako na zanimljiv način omogućujemo roditeljima uvid u rad u učionici i na nastavi.
  • Školski servisi. Ukoliko želite da vaše dete koristi školske servise poput transporta ili ishrane, koordinatorka saradnje sa roditeljima je osoba kojoj možete da se obratite za sve detalje. Ona će vam pružiti informacije u vezi sa našim partnerskim kompanijama koje pružaju usluge transporta i ishrane i objasniti vam celokupnu proceduru.

Upoznajte koordinatorku saradnje sa roditeljima u Savremenoj gimnaziji

Koordinatorka saradnje sa roditeljimaFunkciju koordinatorke saradnje sa roditeljima u Savremenoj gimnaziji obavlja Jovana Jovanović.

Jovana će odgovoriti na sva vaša pitanja, rešiti sve nedoumice, posvetiti vreme svakom učeniku i roditelju i pomoći vam da školsko doba bude što lakše, lepše i zanimljivije i da budete potpuno informisani.

Ukoliko smatrate da postoji još nešto na šta treba da obratimo pažnju, ili imate bilo kakva pitanja i sugestije, možete se obratiti koordinatorki saradnje sa roditeljima i pisati joj na adresu: office@savremena-gimnazija.edu.rs.

Predupis za generaciju 2018/19. je otvoren!