NACIONALNI PLAN I PROGRAM

nastavni plan i program

Savremena gimnazija radi prema nastavnom planu i programu koji je odobren od strane Ministarstva prosvete, nauke i tehnološkog razvoja Republike Srbije za gimnaziju opšteg tipa. Neprekidno razvijamo nastavne materijale, uvodimo nove obuke i treninge za učenike i omogućavamo stručno usavršavanje profesora, čiji se rad kontinuirano nadzire.

Obavezni predmetiIIIIIIIV
Izborni predmetiIIIIIIIV
Građansko vaspitanje1111
Verska nastava1111

Upis za generaciju 2017/18. je otvoren!