Open day: Postani savremeni gimnazijalac na jedan dan

Kako izgleda školski dan u Savremenoj gimnaziji? Dodji na Open day Savremene gimnazije i otkrij kako izgledaju stvarno drugačiji časovi u najmodernijoj školi u regionu. Doživi nezaboravno iskustvo kreativne nastave u Savremenoj gimnaziji i isprobaj najnovije gedžete dostupne u Future ready učionicima.

Open day - Nove Tehnologije

Šta ćeš sve moći da radiš tokom posete?

U okviru Open day-a Savremene gimnazije, moći ćeš da prisustvuješ nastavi tokom tri interdisciplinarna časa u interaktivnom, Intelligent Classroom okruženju. To znači da ćeš, osim što ćeš videti kako izgledaju interesantni i kreativni časovi, moći da:

• istražiš kako funkcionišu najmodernije tehnološke spravice,
  • izvodiš eksperimente u savremenoj laboratoriji,
  • isprobaš Samsung VR Gear, Amazon Echo, interaktivan sto, iPad uređaje, smart tablu, Chromebook, Node stolice, kao i brojne aplikacije za učenje,
  • otkriješ zabavnu stranu edukacije,
  • uživaš u maštovito predstavljenim lekcijama,
  • na uzbudljiv način učiš o korisnim naučnim činjenicama.

Na kraju posete, moći ćeš da se opustiš uz film i druženje sa svojim vršnjacima, kao i školskim koordinatorima i pedagozima. Tada ćeš imati pravu priliku da pitaš sve što te interesuje o školskim, ali i drugim temama.

Zašto je Savremena gimnazija drugačija?

Open day - Hemija casSavremena gimnazija predstavlja jedinu Future Ready školu u regionu, što podrazumeva da njeni učenici pohađaju nastavu u moderno opremljenim učionicama i prate časove koristeći najnovije tehnologije kao što su Samsung Gear VR, Amazon Echo, tablet uređaji, interaktivne table, aplikacije itd.

Kreativni i interdisciplinarni pristup nastavi omogućava učenicima da steknu praktična i konkretno primenljiva znanja i veštine. U Savremenoj gimnaziji nastava je bilingvalna, a učenici mogu da izaberu školovanje na jednom od tri programa: Nacionalnom, Kombinovanom i Kembridž. Učeći na jednom od ovih programa učenici se na najuspešniji način pripremaju za nastavak školovanja na najboljim univerzitetima širom sveta.

Kako da se prijaviš?

Obezbedi mesto na Open day-u Savremene gimnazije na jednostavan i lak način:

• Popuni prijavu na dnu stranice
  • Nakon prijave, pozvaće te školski predstavnik i u dogovoru sa tobom izabrati dan kada ćeš moći da uživaš u Open day-u.

Za sve nedoumice i dodatne informacije, možete pozvati na telefon 011 7856 120.

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!