ŠKOLARINE

uvod u školarine

Svake godine, naša škola otvara vrata učenicima koji od obrazovanja žele više. U ponudi su tri programa školovanja: Nacionalni program opšte gimnazije (BASIC), Kembridž program međunarodnih ispita (INTERNATIONAL) i kombinacija ova dva programa (STANDARD). Razredi imaju oko 20 učenika.

Školovanje STANDARD - Kombinovani program

Ovaj napredni program školovanja obuhvata kombinovanu nastavu na srpskom i engleskom jeziku po Nacionalnom i po Kembridž planu i programu. Već je počeo upis za generaciju 2017/2018. Iskoristite priliku - zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

STANDARD 3990 6900 333 195
STANDARD PLUS 4590 7900 383 224

Školovanje BASIC - Nacionalni program

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Nacionalni plan i program za gimnaziju opšteg tipa. Već je počeo upis za generaciju 2017/2018. Iskoristite priliku - zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

BASIC 3090 5500 258 151
BASIC PLUS 3800 6900 317 186

Školovanje INTERNATIONAL - Kembridž program

Ovaj program školovanja je namenjen učenicima koji žele da prate samo Kembridž plan i program na engleskom jeziku. Već je počeo upis za generaciju 2017/2018. Iskoristite priliku - zbog velikog interesovanja većina mesta biće rezervisana do kraja meseca.

INTERNATIONAL 5990 9900 499 293

Pogodnosti i uslovi plaćanja:

• Mogućnost plaćanja na 12 i 96 mesečnih rata.
  • Popust od 5% za avansnu uplatu iznosa školarine pre početka školske godine, u celosti, u jednoj rati.
  • Popust od 2.5% za avansno plaćenje iznosa školarine u dve rate (pre početka svakog polugodišta).
  • Dvoje i više dece iz iste porodice dobijaju porodični popust od 5%.
  • Dvoje i više dece roditelja zaposlenih u istoj firmi imaju korporativni popust od 5%.
  • Dodatna pogodnost za stipendiste: umesto na punu cenu, stipendijski popusti od 50-100% se obračunavaju na umanjen iznos:
    • Kombinovani program Standard/Standard Plus: 5400/6000 evra.
    • Nacionalni program Basic/Basic Plus: 4200/5400 evra.
    • Kembridž program International: 7800 evra.

Napomene:

• Sve cene su navedene u evrima.
  • Plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne Banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa Savremenom gimnazijom.
  • Školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!