Podstrek za najbolje u najsavremenijoj Kembridž gimnaziji u Srbiji

Ostvarili ste izuzetne rezultate u nauci, sportu ili umetnosti? Ili jednostavno zaista želite da upišete školu u kojoj ćete steći kvalitetno obrazovanje i koja će vam omogućiti da nastavite školovanje gde god poželite? Konkurišite za program podstreka za najbolje Savremene gimnazije i školujte se besplatno u najsavremenijoj Kembridž gimnaziji u Srbiji!

Program podrške Savremene gimnazije
Sve vrednice, genijalci, vukovci, uspešni sportisti, umetničke duše, ali i svi drugi talentovani i nadareni učenici koji se prijave do 31. maja mogu da se prijave za neki od šest programa podrške Savremene gimnazije i tako ostvare popust na školarinu od 50 do 100 posto. Ovo je jedinstvena prilika za sve učenike koji žele da budu deo uspešne generacije Kembridž gimnazijalaca.

Prilika za sve: budite deo elite koja se izdvaja znanjem

Verujemo da rad, trud i uspesi treba da budu posebno nagrađeni i da to ne sme da zavisi od platežne sposobnosti roditelja.

U Savremenoj gimnaziji stvaramo istinsku elitu talentovanih, obrazovanih i vrednih mladih ljudi, intelektualaca i budućih lidera koji se ističu kvalitetnim obrazovanjem, svojim radom i težnjom ka najboljem.

Upravo zbog toga smo u Savremenoj gimnaziji osmislili šest različitih programa podstreka za učenike osmog razreda osnovne škole, kao i za one koji već pohađaju Savremenu gimnaziju a imaju dostignuća iz različitih oblasti: nauke, sporta ili umetnosti, kao i za sve ostale koji vredno rade, neprestano se usavršavaju i postižu rezultate. Smatramo da je to najbolji način da vas nagradimo i podstaknemo.

Potrebni koraci

1. Popunite prijavni obrazac za program podstreka.

2. Nakon prijave, sa vama će kontaktirati savetnik za upis u Savremenu gimnaziju i dogovoriti se o svim detaljima konkurisanja.

3. Dve nedelje nakon završetka konkursa bićete obavešteni o rezultatima.

Uslovi i pravila za konkurisanje

• Za program podstreka za najbolje mogu da konkurišu svi osmaci koji uspešno završavaju osnovnu školu i učenici Savremene gimnazije koji završavaju prvu, drugu i treću godinu.
  • Krajnji rok za prijavu je 31. maj.
  • Komisija za odobravanje podrške donosi odluku u roku od dve nedelje nakon zatvaranja konkursa.
  • Gimnazija zadržava svako pravo da ukine bilo koji program podstreka za najbolje ili otvori novi bez objašnjenja.
  • U slučaju da više kandidata odgovara zahtevima dodele programa podstreka, Gimnazija zadržava pravo da jedan program raspodeli na više dobitnika ili da dodeli više od jednog podstreka za najbolje iste vrste.
  • Gimnazija nije u obavezi da učenicima koji nisu dobili podršku pruži objašnjenje o razlogu zbog kog nisu izabrani.

Izabrani učenici imaće intervju sa komisijom koja odlučuje o tome da li će im biti dodeljen podstrek za najbolje. Proglašavanje dobitnika je u roku od dve nedelje nakon zatvaranja konkursa. Visina podstreka za najbolje zavisi od cena školarine u junu i dodeljuje se u vrednosti od 100% i 50% shodno odluci komisije.

Šest različitih programa podstreka za najbolje za učenike s različitim talentima

Samo do 31. maja imate priliku da konkurišete za jedan od šest programa podstreka za najbolje Savremene gimnazije i dobijete najbolje obrazovanje koje možete zamisliti, potpuno besplatno ili upola cene. A vrednost koju vam oni donose je neprocenjiva.

GENIUS MUNDI - podstrek za najbolje u Savremenoj gimnaziji

GENIUS MUNDI
Namenjena talentovanim učenicima koji su postigli dobre rezultate na raznim republičkim ili svetskim takmičenjima.

CAMBRIDGE - podstrek za najbolje u Savremenoj gimnaziji

CAMBRIDGE
Za mlade ljude koji dobro govore engleski jezik i žele da nastave školovanje na međunarodnom Kembridž programu.

BRAINIAC - podstrek za najbolje u Savremenoj gimnaziji

BRAINIAC
Za neobične sveznalice, za učenike kojima podjednako dobro idu razni predmeti i raznorodne oblasti.

ZDRAVKO - podstrek za najbolje u Savremenoj gimnaziji

ZDRAVKO
Za sve sportiste koji su ostvarili dobre rezultate, bilo u individualnom ili u timskom sportu.

UM-etnost - podstrek za najbolje u Savremenoj gimnaziji

UM-etnost
Za darovite mlade umetnike koji pokazuju interesovanje i talenat za muziku, slikanje, glumu ili bilo koju umetnost.

VUKOVAC - podstrek za najbolje u Savremenoj gimnaziji

VUKOVAC
Namenjena vrednicama – učenicima koji završavaju osmi razred kao nosioci Vukove diplome.

Zašto je Savremena gimnazija najbolji izbor?

Savremena gimnazija radi po Kembridž planu i programu koji ispunjava najviše obrazovne standarde kvaliteta, te po završetku školovanja učenici mogu steći svetski priznate Kembridž diplome.

Učenje je podržano primenom najnovijih tehnologija, kao što su tablet i iPad uređaji, interaktivne table, elektronski dnevnici, jedinstvena eLearning platforma, 3D štampači, 3D olovke i 3D skeneri, sve to u posebno dizajniranom okruženju: Intelligent Classroom i Google Technology Classroom.

Nastava je interaktivna, kreativna i zanimljiva, jer profesori Savremene gimnazije, vrhunski stručnjaci u svom poslu, neprestano pronalaze nove, drugačije načine prenošenja znanja, te je znanje koje učenici usvajaju praktično i primenjivo.

Zbog svega navedenog podstrek za najbolje Savremene gimnazije donosi neprocenjivu vrednost.

Upis za generaciju 2017/18. je otvoren!