Pravilnici Savremene gimnazije

Rad Savremene gimnazije počiva kako na međusobnoj saradnji učenika, roditelja i zaposlenih škole tako i na pravilima i kodeksima koje propisuje Gimnazija. Pravilnici se uspostavljaju kako bi učenicima, ali i profesorima i ostalom školskom osoblju obezbedili sigurnu i zdravu sredinu za učenje i rad.

U pravilnicima su tačno navedene procedure ponašanja i realizovanja aktivnosti, a učenici i zaposleni imaju obavezu da ih poštuju, u skladu sa ugovorom o školovanju, odnosno ugovorom o zaposlenju. Savremena gimnazija je, kao i do sada, uvek tu da razjasni sve nedoumice i odgovori na pitanja u vezi sa pravilima i procedurama.

U nastavku su svi pravilnici koje uspostavlja Savremena gimnazija a sa njima bi, pored članova Gimnazije, trebalo da budu upoznati i roditelji učenika, kako bi mogli na najbolji način da doprinesu funkcionisanju škole.

Statut Savremene Gimnazije

Pravilnici o izradi domacih i projektnih zadataka
Pravilnik O plagijarizmu

PRAVILNIK O PONAŠANJU ZAPOSLENIH UČENIKA i RODITELJA UČENIKA
PRAVILNIK O BLIŽIM KRITERIJUMIMA ZA ODREĐIVANJE DISKRIMINACIJE 2016

PRAVILNIK O PRAVIMA OBAVEZAMA I ODGOVORNOSTI UČENIKA
PRAVILNIK O RADU MENTORA 2016

PRAVILNIK O VANREDNIM UČENICIMA 2016
PRAVILNIK O OCENJIVANJU UČENIKA SAVREMENE GIMNAZIJE 2016

PRAVILNIK O OCENJIVANJU I SPROVODJENJU ISPITA ZA REDOVNE I VANREDNE UCENIKE 2016
PRAVILNIK O RADU MENTORA_2016

Predupis za generaciju 2017/18. je otvoren!