Školarine za IB program

Počeo je upis za generaciju 2023/2024. u International School! Iskoristite pogodnosti ranog upisa i uštedite!

Osnivač International Schoola, kompanija LINKgroup, odlučila se na ovaj korak kako bi kvalitetno obrazovanje bilo dostupnije što većem broju dece! Obezbedite svom detetu obrazovanje u školi koja neguje visoke akademske kriterijume, pruža moderne uslove školovanja i čija je diploma međunarodno priznata.

International School Program
Year 10, Year 11

do 31. marta
od 680 €
od 9,190 € godišnje
PUNA CENA
9.900 € godišnje

International School Program
Year 12, Year 13

do 31. marta
od 809 €
od 9,707 € godišnje
PUNA CENA
11.900 € godišnje
PRIJAVITE SE

*Prikazane cene važe za učenike koji se upisuju u Year 10 (I razred srednje škole).

Pogodnosti po načinu plaćanja:

• mogućnost plaćanja na 12 mesečnih rata.

Pogodnosti po drugim osnovama (popusti iz ove kategorije se ne sabiraju)

• dvoje i više dece iz iste porodice dobija porodični popust od 5%;
  • dvoje i više roditelja zaposlenih u istoj firmi ima korporativni popust od 5%.

Napomene

• sve cene su navedene u evrima;
  • plaćanje školarine se vrši u dinarskoj protivvrednosti prema prodajnom kursu Narodne banke Srbije na dan uplate po ugovoru sa International Schoolom;
  • školarinu, osim roditelja, može plaćati i drugo pravno ili fizičko lice.

Ovaj program se izvodi u International Schoolu, koji je, kao i Savremena gimnazija, deo LINKgroup Edu Alliance.

Upis za generaciju 2024/25. je otvoren! Prijavite se ovde »